WAKACJE Z ALEKSANDREM 2019

Na półkolonie zapraszamy Dzieci w wieku 6-11 lat. Wszystkie zajęcia są inspirowane naszymi doświadczeniami z nowoczesną edukacją.

W tym roku ferie letnie Dzieci spędzą na zajęciach w ramach Akademii Aleksander

Terminy turnusów:

Turnus I – 5 sierpnia – 9 sierpnia
Turnus II – 19 sierpnia – 23 sierpnia

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 27 czerwca 2019 roku

Półkolonie odbywają się w Niepublicznej Szkole Podstawowej Aleksander w Siedlcach (ul. Brzeska 65)

• Półkolonie trwają od 7.30 do 16.30
  • Koszt półkolonii wynosi 280 zł za jeden turnus
  • Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Aleksander w Siedlcach – super rabat:  220 zł/1 turnus!
  • Rodzeństwo razem – dla rodzeństwa korzystającego z naszej oferty mamy super rabat: 240 zł/1 dziecko/1 turnus!
  • Rabat stałego klienta – dla naszych stałych klientów, którzy uczestniczyli w co najmniej 2. imprezach organizowanych przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Aleksander w Siedlcach, przygotowaliśmy specjalny rabat: 240 zł/1 dziecko/1 turnus!

Przy zgłoszeniu rezerwacji prosimy o wpisanie imprez, w których Państwo uczestniczyli.

*  Promocje nie łączą się

• Wpłatę pełnej należności należy dokonać do 7 dni od momentu potwierdzenia zakwalifikowania Dziecka na półkolonię.

Wpłata powinna być dokonana przelewem na konto:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach; ul. Brzeska 65; 08-110 Siedlce

nr rachunku bankowego:

Santander Bank Polska S.A. nr 96 1090 2688 0000 0001 3117 1113

W tytule przelewu należy wpisać:

imię i nazwisko Dziecka, turnus, promocja

• Numery kontaktowe podczas półkolonii: 692 296 444 (sekretariat szkoły) lub 735 553 559 (kierownik półkolonii)
  • Jeżeli potrzebują Państwo rachunku prosimy o przesłanie informacji (dane do rachunku) mailowo: [email protected]
  • W celu dokonania rezerwacji prosimy o pobranie z naszej strony karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii (na każdy turnus), wypełnienie jej, podpisanie (oboje Rodziców) i odesłanie skanu na nasz adres [email protected] lub dostarczenie jej do sekretariatu szkoły
  • Organizator niezwłocznie informuje Rodzica o zakwalifikowaniu lub odmowie zakwalifikowania uczestnika na Półkolonie drogą mailową na adres wskazany przez Rodzica
  • W terminie do 7 dni od dnia potwierdzenia zakwalifikowania Dziecka na Półkolonie, Rodzic zobowiązany jest do wpłaty na konto bankowe szkoły pełnej kwoty
  • Dokonanie ww. formalności jest warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników Półkolonii,
  • Rodzic, który złożył dokumenty drogą mailową, zobowiązuje się dostarczyć oryginał wypełnionej i podpisanej karty kwalifikacyjnej uczestnika wraz z podpisanym regulaminem najpóźniej w dniu rozpoczęcia wybranego turnusu.
  • Brak wpłat w terminach wskazanych powyżej powoduje automatyczne wygaśnięcie rezerwacji miejsca uczestnika Półkolonii.
  • Szczególnie prosimy o zapoznanie się z regulaminem, podpisanie go i dostarczenie go wraz z kartą kwalifikacyjną uczestnika
  • Kartę kwalifikacyjną można pobrać z zakładki o tej nazwie, a regulamin z zakładki REGULAMIN
  • Dzieci podczas półkolonii mają zapewnione: śniadanie, obiad (zupa, II danie, kompot), podwieczorek, napoje (woda, kompot, mleko, itp.). Posiłki będą spożywane w stołówce szkolnej
  • Prosimy, by Dzieci przynosiły ze sobą obuwie na zmianę (najlepiej sportowe) i stroje gimnastyczne, które będzie można pozostawić w szatni
  • Dzieci na półkolonie przyprowadzamy do godziny 8.30. W razie spóźnienia prosimy o informację telefoniczną
  • Dzieci należy odebrać do godziny 16.30. W przypadku spóźnienia prosimy o kontakt telefoniczny.
  • Jeżeli Dziecko z półkolonii będzie odbierał ktoś inny niż Rodzic, należy wypełnić oświadczenie
    i dostarczyć je najpóźniej pierwszego dnia półkolonii.

Poznajemy Indie

10 sierpnia 2018 roku

Drugi turnus ,,Wakacji z Aleksandrem’’ dobiegł końca. Ostatniego dnia mieliśmy okazję poznać niezwykłe miejsce. Miejsce, które powstało z miłości do Indii. Mali podróżnicy wybrali się do  Bollywood Hollywood Indian Restaurant. Właściciele lokalu, czyli Państwo Beata i Sumil Gulati, podzielili się wrażeniami z własnych wypraw do Indii, a także wprowadzili nas w świat indyjskiej kultury.  Usłyszeliśmy o tradycji noszenia przez kobiety pięknych strojów sari i życiu codziennym mieszkańców. Najbardziej oczekiwanym punktem naszej wizyty była możliwość degustacji kolorowych i aromatycznych potraw hinduskich. Wśród przysmaków znalazły się dania z pieca Tandoor i pyszne placki Naan. Na zakończenie wszyscy dostali piękne prezenty z Indii. Dziękujemy za miłe przyjęcie i piękne opowieści o Indiach. Teraz jeszcze bardziej chcemy odwiedzić ten kraj i zobaczyć to wszystko na żywo.

Po powrocie, zrobiliśmy śliczne i wielobarwne mandale. Nie zabrakło też sił na zajęcia taneczno-ruchowe.