aleksander 007

Dzień Dziecka

W naszej szkole Dzieci są najważniejsze, a Dzień Dziecka trwa cały rok. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla naszych Uczniów tydzień pełen atrakcji.

31. maja: Nasi Uczniowie z Nauczycielami i grupą Rodziców wybrali się do Warszawy. Byli w Manufakturze Cukierków, gdzie zobaczyli, w jaki sposób powstają słodycze oraz samodzielnie tworzyli własne „zakręcone” lizaki. Tego dnia Dzieci zwiedziły również Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie.
1. czerwca: Z okazji Dnia Dziecka nasi Uczniowie otrzymali życzenia od swoich Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły. Otrzymali również życzenia od koszykarzy Legii Warszawa. W szkole był to dzień gier i zabaw. Największą atrakcją była możliwość zrobienia sobie barwnego makijażu ulubionej postaci z bajek.
2. czerwca: Uczniowie z Nauczycielami poszli do pobliskiego parku, gdzie grali w podchody. Podzieleni na grupy szukali SKARBU. Po drodze musieli wykonać wszystkie przygotowane dla nich zadania. Bez problemu odnaleźli SKARB, którym były bilety do kina. Film pt. „Były sobie człowieki” wszystkim bardzo się podobał.
3. czerwca: W naszej szkole odbyły się 1. Szkolne Zawody Judo, w których wzięło udział… zawodników. Pozostali Uczniowie, przybyli Rodzice i Nauczyciele gorąco i głośno kibicowali zawodnikom. Zwycięzcy zostali udekorowani złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami.

{gallery}dzien_dziecka_2016{/gallery}