skk siedlce

Szkoła Aleksander partnerem SKK Siedlce

Z przyjemnością informujemy, że Siedlecki Klub Koszykówki został oficjalnym partnerem Niepublicznej Szkoły Podstawowej Aleksander w Siedlcach!

W dniu 30 września 2016 roku doszło do podpisania umowy partnerskiej, która obowiązywać będzie do końca sezonu 2016/2017. Nawiązanie współpracy ma za zadanie pomóc w osiągnięciu wspólnych celów z zakresu działania na rzecz rozwoju talentów i zainteresowań sportowych dzieci. Głównymi założeniami współpracy będzie dążenie do podnoszenia efektywności nauczania i szkolenia sportowego, a także realizacja projektów promocyjnych w środowisku lokalnym Szkoły i Klubu ukierunkowanych na propagowanie rozwoju fizycznego i intelektualnego najmłodszych.
Bezpłatne zajęcia sportowe w ramach autorskiego projektu „Trenuj z SKK”, prowadzone przez trenera Teohara Mollova i zawodników, uczestniczenie w meczach ligowych SKK „Kibicuj Razem – Mama, Tata, Nauczyciel i Ja”, wspólna organizacja „Dnia Koszykówki” i „Dnia Autyzmu”, to tylko kilka wybranych punktów, które znalazły się w podpisanej dziś umowie partnerskiej.

Zapowiedzi i relacje ze wszystkich akcji w ramach współpracy publikowane będą na stronach internetowych Klubu i Szkoły. Mamy nadzieję, że będzie to początek dobrej i owocnej współpracy.

POROZUMIENIE

Załączniki: