Kręgle – aktywny sposób na nudę

W naszej szkole atrakcji nie brakuje. W czwartek, 23 marca, w ramach powitania wiosny byliśmy na spacerze w parku. Odwiedziliśmy też Kręgielnię Lemon, gdzie graliśmy w kręgle, jedliśmy pizzę i wspaniale bawiliśmy się. Znaczną kwotę na bilety wstępu zarobiliśmy „własnoręcznie” z pomocą naszych przyjaciół z SKK Siedlce. W grudniu ubiegłego roku, wspólnie z trenerem i koszykarzami, wykonaliśmy lampiony bożonarodzeniowe, które sprzedawaliśmy podczas meczu SKK Siedlce – GTK Gliwice oraz w naszej szkole. Zarobione pieniądze postanowiliśmy przeznaczyć na wspólne wyjście do kręgielni. Jednak nasi sportowcy nie mogli z nami oddać się wspaniałej zabawie, bo muszą ciężko pracować przed ostatnimi w tym sezonie meczami.  Do zobaczenia na meczu SKK Siedlce – GKS Tychy w niedzielę, 2 kwietnia, o godzinie 18.00.