Psotnikowa przyjaźń i nowe media

21 i 24 kwietnia 2017 roku

Czym jest prawdziwa przyjaźń? Co jest dla nas ważne w przyjaźni? Media i nowe technologie dają nam duże możliwości komunikacyjne. Dzięki nim możemy poznać ciekawe osoby z całego świata. Zajęcia pomogły nam zrozumieć, że może to być niewystarczająca alternatywa dla komunikacji interpersonalnej i budowania głębokich relacji z drugim człowiekiem.

Podczas naszych zajęć dzieci pokonały przeszkody na ścieżce i dotarły na metę. Pomagając sobie wzajemnie przypomniały sobie zasady przyjaźni. W przyjaźni pomagamy sobie, jesteśmy dla siebie oparciem, ufamy drugiej osobie, słuchamy się, wspólnie pokonujemy wyzwania, mamy przygody, spędzamy razem czas, cieszymy się z sukcesów tych wspólnych i naszego przyjaciela.