Laureaci XXXV Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

22 i 24 maja 2018 roku

XXXV Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Uczennice naszej Szkoły, Alicja Świerczewska (kl.I) i Natalie Sikorska (kl.II) oraz Uczeń Wiktor Komorowski (kl. IV) wzięli udział w XXXV Konkursie Recytatorskim dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego organizowanym przez MOK w Siedlcach.
Natalie do konkursu przygotowała Pani Magda Mazur. Uczennica wyrecytowała wiersz Jana Brzechwy ,,Na straganie’’ oraz fragment prozy Anny Mikity ,,Bajki w zielonych sukienkach’’ i zajęła II miejsce w eliminacjach miejskich, tym samym kwalifikując się do finału, który odbędzie się 13 czerwca. Serdecznie gratulujemy! W kategorii wiekowej uczniów klas IV-VI wyróżnienie zdobył Wiktor. Nasz uczeń wyrecytował wiersz ,,Osioł i lustro’’ Ludwika Jerzego Kerna oraz fragment prozy Michaela Bonda ,,Paddington zdaje egzamin’’. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!