Przedstawienie pt. „Morskie podróże”

Projekt Teatr Kreatywny zrzesza Uczniów pragnących zgłębić tajniki związane z pracą w teatrze, rozwijać uzdolnienia artystyczne oraz dbać o kulturę żywego słowa. Spektakl „Morskie podróże” tworzony był wspólnie, tu każdy wniósł swój pomysł do reżyserii, scenariusza czy scenografii.

Nasza grupa teatralna podzieliła się własnym dorobkiem, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, wystawiając przedstawienie pt. „Morskie podróże”. Uczniowie wcielając się w role odważnych piratów i dzielnych podróżników wyruszyli zwiedzać świat. Wspólnie z aktorami przenieśliśmy się na londyńską ulicę, następnie wzięliśmy udział w hiszpańskiej bitwie na pomidory, po której razem z afrykańskim plemieniem wyruszyliśmy do rezerwatu safari. Kolejnym punktem wyprawy była Antarktyda. Zimna atmosfera zaprowadziła piratów do gorącego Rio. Ostatnim przystankiem była Japonia, skąd podróżnicy wrócili do domu, do Polski.

Przedstawienie pt. „Morskie podróże”

Data: 22 czerwca 2018 roku godzina 10.00

Miejsce: Scena Niepublicznej Szkoły Podstawowej Aleksander w Siedlcach

Scenariusz: Uczniowie biorący udział w zajęciach Teatru Kreatywnego pod kierunkiem Elżbiety Kobylińskiej, Emilii Młotkowskiej i Magdy Mazur