Noc w „Aleksandrze”

7-8 grudnia 2018 roku

Spełniło się marzenie 😊. Uczniowie klasy V z Nauczycielkami, Panią Emilką i Panią Kasią spędzili dzisiejszą noc w szkole. Było SUPER . Czy lektury szkolne są nudne? Nie u nas. Wspólna praca przy projekcie „Czy Afryka jest dzika? – galeria zwierząt z lektury „W pustyni i w puszczy” była okazją do wspaniałej zabawy. I jak widać na zdjęciach, piękno rodzi się w …. bałaganie .

Nasi niezawodni Rodzice zadbali, abyśmy nie byli głodni. Były piękne i pyszne kanapki, domowa pizza, szarlotka, naleśniki, warzywa i owoce, z których własnoręcznie przygotowaliśmy soki oraz mnóstwo przekąsek. Po długim dniu przyszedł też czas na relaks. Wspólna noc, to oczywiście okazja do zorganizowania piżama party . Nasza sala gimnastyczna zamieniła się w dużą sypialnię i tu obejrzeliśmy film pt. „Był sobie pies”. Rano trochę zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do naszych domów.