Akcja Mikołajkowa vol. 3

17 grudnia 2018 roku

Szkolne Koło Wolontariatu „Kto na ochotnika” z wielkim zaangażowaniem włączyło się w zbiórki dla osób potrzebujących.

Kiermasz Świątecznych Dekoracji zaliczamy do bardzo udanych. Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na zakup upominków w ramach Akcji Mikołajkowej vol. 3. Wspólnie z Organizatorami tworzymy niezapomniane Mikołajki dla Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim.

Przygotowaliśmy również paczki z niespodziankami dla Dzieci z polskich rodzin rzymsko-katolickiej diecezji pińskiej na Białorusi.

„Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”. Ta myśl Jana Pawła II, przyświecała Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy po raz kolejny dali wyraz swojej bezinteresowności w pomaganiu tym, którzy są w trudnej sytuacji życiowej.