WF na Zimowym Narodowym

12 grudnia 2019 roku

Po raz kolejny wzięliśmy udział w WF na Zimowym Narodowym 😊. Jest to projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych, organizowany przez Fundacja Marcina Gortata „Mierz Wysoko“ MG13 przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki, którego celem jest pokazanie uczniom, rodzicom i nauczycielom, że nawet warunki atmosferyczne nie stanowią przeszkody aby aktywnie spędzać czas. Każdego roku PGE Narodowy w Warszawie zamienia się w okresie zimowym w jedno wielkie lodowisko, na które zaproszonych jest 25 klas ze wszystkich województw z całej Polski. Podczas tej lekcji uczniowie mają możliwość spotkania się z zaproszonymi gwiazdami sportu, filmu czy estrady, obejrzenia pokazów łyżwiarzy ze szkoły Marcina Gortata i skorzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji. Do dyspozycji uczestników były dwa duże lodowiska, górka do zjeżdżania na pontonach, bumper carsy, gastronomie.