Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 roku

Dziś ważny dzień 😊

Koniec roku szkolnego – roku innego niż wszystkie, pełnego wyzwań i nowych rozwiązań.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my Nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbyły się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi Uczniowie i Nauczyciele pożegnali się na kameralnych spotkaniach w swoich salach lekcyjnych z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim:

😊 Uczennicom i Uczniom

😊 Nauczycielkom i Nauczycielom

😊 Rodzicom

Dobrego odpoczynku, do zobaczenia we wrześniu!