Koszykarki PGE MKK Siedlce w naszej szkole

Dzisiaj naszą szkołę odwiedziły koszykarki PGE MKK Siedlce, Panie: Katarzyna Artych, Magdalena Parysek, Karolina Poboży, Aleksandra Wajler. Spotkanie rozpoczęło się od konferencji prasowej. Pytania przygotowane przez naszych uczniów dotyczyły gry
w koszykówkę, diety, spędzania wolnego czasu, a także wzrostu naszych gości. Zawodniczki w swoich wypowiedziach zwróciły szczególną uwagę na prawidłowe odżywianie i znaczenie odpowiedniej diety. Dowiedzieliśmy się również, że aby osiągnąć sukces, należy dążyć do wyznaczonego celu i ciężko pracować.

Po serii pytań i odpowiedzi przyszedł czas na wspólne zabawy przygotowane przez naszych gości, rzuty do kosza w wykonaniu uczniów i wspólne zdjęcia, a wszystko to w świetnej, sportowej atmosferze.

W podziękowaniu za odwiedziny uczniowie wręczyli koszykarkom własnoręcznie wykonane serce, a my otrzymaliśmy zdjęcie drużyny
z autografami wszystkich zawodniczek i koszulkę.

Takie spotkania są bardzo potrzebne i uczniom, i zawodnikom. Zawodniczki przekonały się o ogromnej sympatii wśród młodych kibiców, a uczniowie zostali zachęceni do uprawiania sportu i przekonali się, że nasze bohaterki to też zwykli – niezwykli ludzie.