Zielona Szkoła 2021

Camp Serwy - ośmiohektarowy teren z długą linią brzegową jeziora Serwy. Teren ośrodka jest ogrodzony, monitorowany, strzeżony i niedostępny dla osób postronnych.

Ośrodek Serwy posiada bardzo rozwiniętą bazę sportowo-rekreacyjną, co pozwala na prowadzenie bogatych i atrakcyjnych programów edukacyjnych.

Serwiański program sportowy realizowany na Zielonej Szkole CHRIS to prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Jego uczestnicy zdobywają wiedzę i uczą się bezpiecznie wykorzystywać nabyte umiejętności w uprawianiu sportów - tych związanych z wodą i tych prowadzonych na suchym lądzie. Każdego dnia uczestnicy programu spędzają co najmniej 3 godziny na zajęciach wodnych, które poprzedzone są krótkim, ale skondensowanym wykładem na temat bezpieczeństwa oraz zasad prawidłowego i rozsądnego zachowania na wodzie. Uzupełnieniem dyscyplin wodnych są pozostałe zajęcia sportowe, takie jak: łucznictwo, ścianka wspinaczkowa, małpi gaj, rowery, gry zespołowe oraz Gry Świata. Na tych zajęciach, prowadzonych przez kadrę firmy CHRIS, uczestnicy uczą się m.in. prawidłowo strzelać z łuku sportowego, poprawnie zapinać uprzęż wspinaczkową. Na koniec dnia po kolacji odbywały się zajęcia integrujące uczestników: ogniska, dyskoteki, turnieje gier, karaoke czy gry terenowe.