Zielona Szkoła 2022

Camp Tarda położony jest nad malowniczym jeziorem Bartężek. Dziesięciohektarowy teren oferuje bezpośredni dostęp do jeziora i lasu, ciszę z dala od zgiełku miasta, kontakt z przyrodą oraz gwarantuje aktywny wypoczynek w niepowtarzalnym miejscu.

Ośrodek dysponuje wieloma świetlicami i salami do prowadzenia zajęć. Na ogrodzonym terenie znajdują się: wielofunkcyjny port wodny, boiska sportowe, małpi gaj, tor rowerowy i łuczniczy oraz padok dla koni. Firma CHRIS jest gospodarzem tego obiektu i oddaje go do wyłącznej dyspozycji uczestników zielonoszkolnych programów, co daje im poczucie swobody i bezpieczeństwa. Lokalizacja i ukształtowanie terenu tworzą idealne warunki do prowadzenia urozmaiconego programu, dostosowanego do każdej grupy wiekowej. Teren ośrodka jest ogrodzony, monitorowany, strzeżony i niedostępny dla osób postronnych.