Witamy na stronie naszej Gazety Szkolnej Internews Aleksander!

Serdecznie witamy na stronie naszej gazety szkolnej, miejscu, gdzie historia, wydarzenia i talent Uczniów spotykają się, tworząc barwny kalejdoskop życia szkolnego! Nasza gazeta to nie tylko zbiór informacji; to przestrzeń, w której nasza szkolna społeczność może się dzielić, inspirować i zacieśniać więzi.

O naszej Gazecie

Misja

Celem naszej gazety jest nie tylko relacjonowanie wydarzeń, ale także budowanie silnej więzi między Uczniami, Nauczycielami i Rodzicami. Chcemy być głosem społeczności szkolnej, angażować i inspirować.

Rubryki

W naszej gazecie znajdziesz różnorodne rubryki obejmujące wszystko, od relacji z wydarzeń szkolnych, wywiadów z Nauczycielami i Uczniami, po twórczość artystyczną i literacką. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Twórczość Uczniowska

Wierzymy w siłę wyrazu i kreatywności. Dlatego w naszej gazecie chcemy prezentować twórczość artystyczną, literacką i naukową naszych Uczniów. To miejsce, gdzie talenty rozwijają się i mają szansę zabłysnąć!

Jak do nas dołączyć?

Jeśli chcesz zostać częścią naszej redakcji, przesyłaj swoje artykuły, opinie, zdjęcia, a także propozycje tematów. Gazeta to wspólne dzieło, a każdy głos ma znaczenie!

Kontakt

Masz pytania, sugestie, czy chcesz podzielić się swoimi pomysłami? Skontaktuj się z nami bezpośrednio pod naszym adresem e-mail.

Opiekun Internews Aleksander: Pani Emilia Orzyłowska

Zapraszamy do korzystania z naszej strony, dzielenia się pomysłami i czerpania inspiracji z bogactwa życia szkolnego!

Z poważaniem,
Redakcja Gazety Szkolnej