Zielona Szkoła 2023

Camp Gryf usytuowany jest w pięknej krainie Warmii, 25 km od Olsztyna, w gminie Purda. Teren Campu liczy prawie 7 hektarów (zamknięty ośrodek dedykowany wyłącznie dzieciom) i położony jest nad jeziorem Gim, w centrum Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, na obszarze Natury 2000. Lokalizacja Campu Gryf gwarantuje wszystko, co potrzebne do aktywnego i twórczego spędzenia czasu.

Wszystkie zajęcia, które prowadzone są przez instruktorów mają za zadanie nauczyć Dzieci prawidłowego posługiwania się sprzętem sportowym i uprawiania różnych dyscyplin sportu w sposób bezpieczny i odpowiedzialny, jednocześnie dając im dużo satysfakcji i radości. Tak, jak w przypadku wszystkich ośrodków CHRIS, Camp Gryf jest ogrodzonym i strzeżonym terenem, oddanym na wyłączność uczestnikom. Dzięki temu Uczniowie mają pełną swobodę w realizacji programu oraz zapewnione pełne bezpieczeństwo. W budynku głównym znajdują się pokoje, stołówka oraz sale do zajęć, w tym dwie pracownie do cookingu. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się budynek z dużym warsztatem do zajęć z majsterkowania i zajęć ceramicznych, a także salą do prowadzenia zajęć ze sztuk walki. Na otwartym terenie znajdują się cztery boiska wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boisko do siatkówki plażowej, tor łuczniczy, oraz park linowy i plac zabaw. Przy łagodnym i piaszczystym zejściu do jeziora znajduje się pomost. Przestrzeń na terenie ośrodka jest tak zaaranżowana, aby każdy mógł czuć się częścią campowej społeczności.