WF na Zimowym Narodowym!

5 grudnia 2018 roku

Była to wyjątkowa lekcja WF-u w zimowej scenerii PGE Narodowego😊. Był to wyjątkowy prezent Mikołajkowy od naszej szkoły. Uczniowie klas IV-VI bawili się dzisiaj fantastycznie.

Marcin Gortat i jego Fundacja MG13 „Mierz Wysoko” przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki czwarty rok z rzędu zorganizowali sportowe wydarzenie mające na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. Podczas zimowej lekcja WF-u korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego, m.in. lodowisk, górki lodowej do zjeżdżania na pontonach, bumper cars oraz karuzeli.

W czwartej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 700 uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z całej Polski, a wśród nich MY.