Akcja Mikołajkowa VOL. 4

Kochani! 🎅❤️🎅
Już po raz czwarty bierzemy udział w Akcji Mikołajkowej. Wyczarujmy morze uśmiechów i radości . Do 12 grudnia możemy pokazać swoje ❤️. Skarbonka i pudełko na upominki jest w holu naszej szkoły .
Między innymi, dzięki nam prezenty dotarły już do dzieciaków z Centrum Zdrowia Dziecka, Domu Dziecka w Siedlcach oraz podopiecznych ze Specjalnego Ośrodka w Stoku Lackim.
Pomóżmy spełnić kolejne marzenia. Miejscem, które możemy odwiedzić w tym roku jest Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci.
Hospicjum jest formą pediatrycznej opieki paliatywnej, świadczonej w domu pacjenta. Gdy choroba dziecka jest nieuleczalna… Wtedy wchodzą Oni.. Dyżur trwa 24h przez 7 dni w tygodniu. Mali pacjenci do swojej dyspozycji mają opieką lekarską, pielęgniarską, psychologiczną i fizjoterapeutyczną.. A niejednokrotnie wsparcie duchowe i finansowe.
Ciężka choroba dziecka dotyka wszystkich domowników. To nie tylko duże obciążenie finansowe, ale też wielopłaszczyznowe.. Dlatego też tegoroczna Akcja swoim zasięgiem obejmie nie tylko pacjentów, ale ich całe rodziny!
I teraz czas na nasze wspólne działania!