Bal andrzejkowy

26 listopada w naszej szkole odbył się Bal Andrzejkowy. Wśród licznych gości na balu pojawiły się księżniczki, kilku batmanów, czarownice, cyganki, wróżki, rycerze, kowboj i wiele innych znakomitości. Po krótkim wprowadzeniu i omówieniu zasad zabawy bal rozpoczął wspólny taniec. Wszyscy świetnie się bawili przy Kaczuszkach i Chocolate.

Każdy miał możliwość powróżenia sobie, sprawdzenia co przyniesie przyszłość. Wielką atrakcję okazało się lanie wosku i określanie co powstało. Odbyło się mnóstwo gier i konkursów. Jednym z nich był taniec z balonami na gazetach. Mistrzyniami okazały się Nataszka, Laura, Lila i Nela. Mnóstwo chętnych było do zabawy w rozpoznawanie po smaku różnych produktów. Wielka kolejka ustawiła się również do pudełka niespodzianki, gdzie za pomocą zmysłu dotyku dzieci rozpoznawały i nazywały przedmioty. Najwięcej emocji wywołała ukryta w pudełku zielona, żelowa łapka.

Było to niezapomniane wydarzenie w naszej szkole.

{gallery}andrzejki_2015{/gallery}