aleks 019

Podróże małe i duże

W tygodniu wszystko jest możliwe… To czas niespodzianek! Nikt nie wie, co czeka go za moment, czy też kolejnego dnia. Dzisiaj spakowaliśmy wakacyjną walizkę, która towarzyszyła nam przez cały dzień. Jechaliśmy… ale dokąd? Tego koloniści nie wiedzieli! Co spakować na wakacyjne wojaże? Kto najlepiej zaśpiewa kolonijną piosenkę: “My ekipa z Aleksandra…”? A co z kodeksem wakacyjnych zasad? W góry czy nad morze, “Ja narysuje Miami” – zaproponowała Mila.

Najważniejsze dzisiaj było bezpieczne podróżowanie, aktywność oraz wesołe nastawienie. Od tych najważniejszych spraw zaczniemy jutro, budując w dzieciach pozytywne nastawienie do świata i otaczającej nas rzeczywistości zgodnie z przesłaniem mistrza pedagogii: “Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi”. (J.Korczak)

{gallery}III_turnus/01{/gallery}