I Turnus – Siedlce mają 470 lat – poznaj swoją małą Ojczyznę

Patriota to brzmi dumnie!

Czy rzeczywiście? Naszym zdaniem tak, co więcej wielu Rodziców odczuwa coraz większą potrzebę kształtowania postaw patriotycznych wśród Dzieci.

Szukasz zajęć dla swojego Dziecka na czas ferii zimowych? Chcesz, żeby oprócz zabawy nauczyło się czegoś o mieście, jego tradycjach i obyczajach? Nasza odpowiedź to Ferie z Aleksandrem – Siedlce mają 470 lat – poznaj swoją małą Ojczyznę. Ofertę swoją kierujemy do Dzieci w wieku 6-10 lat.

Podczas organizowanych przez nas zajęć chcemy nauczyć Dzieci patriotyzmu. A właściwie uświadomić im, że mają go w sobie. Obecnie słowa patriotyzm i patriota najczęściej kojarzą się młodemu pokoleniu z nudną lekcją historii. Nie musi tak być – podczas półkolonii Dzieci będą mogły w ciekawy i przystępny sposób poznać historię Siedlec. Dzieci poznają wartości, tradycje kulturalne i obyczaje miasta, w którym żyją. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego troska o kraj i kulturę jest ważna w kontekście bycia patriotą.

Załączniki: