Wizyta Koszykarzy SKK Siedlce

4 grudnia 2017 roku

W ramach kontynuacji zawartego we wrześniu 2016 roku porozumienia pomiędzy Siedleckim Klubem Koszykówki, a Niepubliczną Szkołą Podstawową Aleksander, uczniowie „Aleksandra” gościli w dniu dzisiejszym zawodników SKK Siedlce i prezesa zarządu SKK Siedlce, Pana Janusza Smagłowskiego.

Koszykarze podziękowali małym-wielkim kibicom za wspaniały doping podczas meczów ligowych. Wszystkie mecze ligowe, rozgrywane na własnym boisku SKK (hala ARMS), były, są i będą do końca sezonu 2017/2018, a może i dłużej, wspierane dopingiem najwierniejszych kibiców – uczniów Aleksandra. „Kibicuj Razem – Mama, Tata, Nauczyciel i Ja”, jest to program innowacyjny realizowany przez naszą szkołę w partnerstwie z drużyną. Uczniowie w towarzystwie rodziców i nauczycieli wspólnie kibicują swoim idolom. Wspólne, rodzinne wyjścia na mecze są bardzo ciekawą formą spędzania wolnego czasu, a także formą integracji ze szkołą i na stałe wpisały się do kalendarza wielu rodzin naszych uczniów i nauczycieli. Niewątpliwą atrakcją dla naszych uczniów jest wspólne z zawodnikami wyjście na boisko przed meczem, wspólny okrzyk zagrzewający do walki i kończący mecz. Przerwa meczu spędzona na boisku pozwala sprawdzić umiejętności koszykarskie małych kibiców.

Dzisiejsze spotkanie było okazją do wspaniałej zabawy. Czas minął nam bardzo szybko na wspólnych grach i zabawach ruchowych.

Przyjaźń naszych uczniów z zawodnikami jest cenna dla obu stron i owocuje świetnymi inicjatywami.