VI Edycja Szkolnego Skills Challenge w Siedlcach

Nasza szkoła znalazła się w elitarnej grupie  50 placówek z całej Polski, które rozpoczęły i uczestniczyły w VI Edycji Szkolnego Skills Challenge „Mierz Wysoko”. W poniedziałek, 8 października 2018 roku, mieliśmy zaszczyt gościć „Gortat Team” reprezentujący Fundację Marcina Gortata MG13. W Hali Sportowej ARMS, na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, nasi uczniowie rywalizowali o uzyskanie jak najlepszego czasu i tytułu Mistrza Szkoły. Pierwsze miejsce zajął Ignacy Mazurczak z klasy V, drugie miejsce zajął Wiktor Ejnfocht z klasy IV, a trzeci był Antoni Lewocki z klasy V. Zawody oczywiście wygrali wszyscy uczniowie, i ci biorący udział i ci którzy kibicowali. Brawo 😊.

Uczniowie, którzy ze swoimi wynikami uplasują się w najlepszej dziesiątce w Polsce, zostaną zaproszeni na finał do Łodzi. Jest o co walczyć, ponieważ zwycięzca SSC 2018 wraz ze swoim nauczycielem wf polecą do USA na mecz NBA i spotkają się z Marcinem Gortatem.