Sukcesy i podziękowania, czyli listopadowy apel szkolny

25 listopada 2019 roku
W sali gimnastycznej zebrali się uczniowie wszystkich klas naszej szkoły. Michał, uczeń klasy VI, serdecznie powitał koleżanki, kolegów i nauczycieli oraz poinformował, że podczas apelu podsumujemy naszą pracę w pierwszych miesiącach roku szkolnego.
Przedstawiciele klas opowiedzieli o wydarzeniach klasowych. Pani Kasia podsumowała wyniki dyktanda z języka angielskiego. Laureaci otrzymali dyplomy. Pani Dyrektor ogłosiła wyniki wyborów władz Samorządu Uczniowskiego. Gratulacje otrzymali wszyscy kandydaci. Największą liczbę głosów otrzymała Natalia, uczennica klasy VI, i to właśnie ona będzie w tej kadencji pełniła obowiązki przewodniczącej SU. Pani Marta podsumowała obchody 30. Rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka.