Rekrutacja 2016/2017

Zasady rekrutacji do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Aleksander w Siedlcach
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Nabór od 20 stycznia do 29 lutego 2016 roku.
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA
Nabór od 1 marca do wyczerpania dostępnych miejsc.
ZASADY REKRUTACJI:

• Rodzice zgłaszają zainteresowanie nauką dziecka w Niepublicznej Szkole Podstawowej Aleksander w Siedlcach przez złożenie w sekretariacie szkoły lub drogą mailową na adres: [email protected] Karty zgłoszenia według wzoru dostępnego na stronie internetowej szkoły.
  • Karty zgłoszenia wypełniają wszyscy rodzice, bez względu na to, czy dziecko uczęszczało już wcześniej do Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Aleksander”, czy też nie.
  • Dzieci przyjmowane będą do szkoły zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rekrutacji,
  • Decyzję o przyjęciu dziecka do szkoły podejmuje organ prowadzący oraz dyrektor szkoły, który zawiadamia o swojej decyzji Rodziców drogą pisemną lub mailową.
  • Przyjęcie dziecka do szkoły następuje pod warunkiem zawarcia przez Rodziców ze szkołą umowy o świadczeniu usług edukacyjnych, w terminie 7 dni od podjęcia decyzji.
  • Formularz umowy o kształcenie dziecka w Niepublicznej Szkole Podstawowej Aleksander w Siedlcach organ prowadzący. W przypadku gotowości zawarcia umowy, dwa podpisane przez oboje Rodziców/opiekunów prawnych egzemplarze należy złożyć w sekretariacie szkoły do 30 sierpnia 2016 roku.

Klasy I – III
Oferujemy:

• język angielski 5 godz. w tygodniu
  • koła zainteresowań: plastyczne, przyrodnicze, matematyczne, teatralne
  • zajęcia terapeutyczne: zgodnie z zaleceniami poradni (SI, terapia pedagogiczna, logopedyczna, psychologiczna, dogoterapia)
  • religię
  • dwa posiłki dziennie z uwzględnieniem diet (obiad i podwieczorek)
  • organizację czasu wolnego – zajęcia świetlicowe

Ponadto organizujemy:

• naukę pływania – wyjazdy na basen (raz w tygodniu)
  • judo
  • zajęcia taneczne